Головна

Акція – Осінь 2018

 

ПРАВИЛА І УМОВИ
рекламної кампанії «Осінь 2018»

(далі «Правила і умови»)


1. Загальні положення

  1. Рекламна кампанія «Осінь 2018» (далі «Кампанія») є маркетинговою акцією, яка розроблена і впроваджена Товариством з обмеженою відповідальністю «Гудйеар Данлоп Таєрс Україна», що знаходиться за адресою: Україна, 04071, м.Київ, вул. Ярославська, буд. 58, , поверх 2, зареєстроване згідно із законодавством України, код ЄДРПОУ 36017752 (далі «Організатор»), з метою збільшення об’єму закупок  нових вантажних шин брендів Goodyear,  Dunlop, Fulda, Sava з діаметром 22,5 дюйма 19,5 дюйма та 17,5 дюйма, повний перелік яких визначено в Додатку 1 до цього Договору (далі "Шини").
  2. Виконавцем Кампанії є ТОВ «ТІ ЕН ПІ МАРКЕТІНГ», що знаходиться за адресою: 01001, м. Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3 (далі «Адміністратор»).
  3. Кампанія  проводиться з метою винагородження Учасників, які виконали всі умови, визначені у цих Правилах і умовах, щодо придбання Шин протягом терміну дії Кампанії.
  4. Правила і умови публікуються на сайті Кампанії за наступною адресою: http://truckforce.ua (далі "Сайт") протягом усього терміну дії Кампанії.
  5. Організатор залишає за собою право вносити зміни до чинних Правил і умов шляхом опублікування їх нової версії на Сайті, однак, такі зміни не можуть порушувати вже набуті права Учасників. Зміни до цих Правил і умов повинні бути опубліковані на Сайті принаймні за 14 днів до набрання ними чинності.
  6. Ця Кампанія не є азартною грою, лотереєю або будь-якою іншою послугою в сфері грального бізнесу, або змаганням.


2. Термін дії та місце проведення Кампанії

  1. Кампанія починається з 16 Жовтня 2018 року і триває до 30 Листопада 2018 року (далі "Термін дії Кампанії"), що означає, що бонус, зазначений у цих Правилах і умовах, надаватиметься Учаснику, який виконував усі умови, визначені у цих Правилах і умовах, тільки у разі придбання Шин безпосередньо у компанії ТОВ «Омега - Автопоставка», яка зареєстрована за адресою: 62495, Україна, Харківська обл., Харківський р-н, сел. Васищево, вул. Промислова, 1, (далі «Дистриб'ютор ») у рамках вищезазначеного Терміну дії Кампанії.
  2. У рамках цієї Кампанії під датою придбання Шин вважається дата, зазначена у видаткових накладних, що підтверджують факт придбання Шин Учасником у Дистриб'ютора.
  3. Кампанія проводиться виключно на території України, за винятком АР Крим, та тимчасово не підконтрольних українській владі окремих територій Донецької та Луганської областей.


3. Правила участі в Кампанії

 1. З урахуванням положень, передбачених у пунктах 3.2 та 3.3 цих Правил і умов, брати участь у Кампанії можуть виключно юридичні особи і фізичні особи-підприємці, які здійснюють на території України підприємницьку діяльність із професійних перевезень пасажирів або товарів та внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, та компанії, які ведуть свою діяльність під брендом «TruckForce» (далі «Учасники»).
 2. У Кампанії не можуть брати участь працівники Організатора, члени їх сімей та працівники інших організацій, що беруть участь в розробці і реалізації Кампанії на замовлення Організатора, у тому числі особи, які мають постійні робочі відносини з такими організаціями на умовах тимчасової та/або часткової занятості на договірній основі.
 3. Організатор залишає за собою право приймати рішення про позбавлення Учасника права на участь у Кампанії в разі: (i) порушення Учасником цих Правил і умов, або (ii) посягання на чесне ім'я Організатора, завдання шкоди його діловій репутації або інтересам будь-якими діями, вжитими Учасником протягом Терміну дії Кампанії, або (ііі) надання Учасником недостовірних, неправильних або неповних персональних даних під час Процесу реєстрації в Кампанії. Такий Учасник втрачає право на отримання будь-якого бонусу, а якщо бонус вже отримано, Організатор має право вимагати відшкодування вартості наданого бонусу безпосередньо від Учасника.

4. Умови отримання бонусу
 1. Для того щоб отримати бонус кожен Учасник повинен виконати всі зазначені нижче умови:
  а) належним чином зареєструватися до 30 Листопада 2018 року на Сайті, виконавши наступні дії: (i) заповнити розміщену на Сайті реєстраційну форму, шаблон якої надається у Додатку 2 до цих Правил; (ii) прочитати опубліковані на Сайті Правила і умови та прийняти їх; (ііі) надати згоду на збір та обробку Організатором необхідних для проведення Кампанії персональних даних, таких як: повна назва Учасника (відповідно до установчих документів), код ЄДРПОУ та ІПН Учасника, ПІП контактної особи Учасника, юридична адреса Учасника (країна, індекс, область, місто, адреса), телефон (код міста - номер телефону) та електронна адреса контактної особи Учасника, банківські реквізити Учасника; та (іv) відправити заповнену належним чином реєстраційну форму через Сайт, використовуючи кнопку "Створити обліковий запис" (далі "Процес реєстрації"); та
  б) придбати принаймні одну Шину із Додатку 1 «Перелік Шин, які беруть участь в Кампанії» протягом періоду 16 Жовтня 2018 року і триває до 30 Листопада 2018 року безпосередньо у Дистриб'ютора та
  в) до 30 листопда 2018 року належним чином зареєструвати факт придбання Шин протягом Терміну дії Кампанії безпосередньо у Дистриб'ютора шляхом направлення на адресу електронної пошти Адміністратора: goodyear@tpma.com.ua чітких та розбірливих скан-копій або фотографій видаткових накладних, що підтверджують факт придбання Шин, та містять таку інформацію: дату придбання Шин, тип і кількість Шин, придбаних Учасником, найменування та адресу продавця; та
  г) надіслати на адресу електронної пошти Адміністратора: goodyear@tpma.com.ua копію документу, що підтверджує державну реєстрацію Учасника; та
  д) зберігати оригінали документів, зазначених у підпункті в) пункту 4.1 цих Правил і умов, протягом всього Терміну дії Кампанії і негайно передати такі документи Адміністратору на його вимогу;
  • Після належного виконання всіх вимог Процесу реєстрації, зазначених у пп. а) пункту 4.1, кожен Учасник отримає електронного листа на електронну адресу, зазначену ним у реєстраційній формі, що підтверджує правильне завершення Процесу реєстрації.
  • Усі скан-копії та/або фотографії видаткових накладних, отримані від Учасників, будуть перевірені та затверджені Адміністратором до 10 грудня 2018 року.
  • Організатор залишає за собою право відмовити в наданні бонусу будь-якому Учаснику, який належним чином не підтвердив Адміністратору до 30 Листопада 2018 року факт придбання Шин або не виконав інші умови, зазначених у п.4.1 цих Правил і умов.
  • Організатор залишає за собою право відмовити в наданні бонусу будь-якому Учаснику, який повернув продавцю придбані Шини після реєстрації їх придбання в рамках даної Кампанії.
  • Організатор залишає за собою право відмовити в наданні бонусу будь-якому Учаснику, який не заповнив всі необхідні поля реєстраційної форми, чи надав не вірні дані Організатору чи Адміністратору, такі як: Назва Учасника, код ЄДРПОУ, адреса Учасника, банківські реквізити, І’мя та Призвіще представника Учасника, Контактний телефон та електрону адресу Учасника.


5. Правила розрахунку бонусу

  1. Організатор зобов'язується виплатити бонус Учаснику, котрий виконав усі умови, зазначені в ст. 4 цих Правил і умов. Повна вартість бонусу буде виплачена Учаснику тільки після належного підтвердження Учасником факту придбання Шин протягом Терміну дії Кампанії, і тільки після виконання всіх умов, визначених у цих Правилах і умовах.
  2. Кожен Учасник, який виконав усі умови, зазначені в ст. 4 цих Правил і умов, має право отримати бонус у таких розмірах:

   5.2.1) бонус у розмірі 150 грн за придбання кожної Шини розміру 17,5 та 19,5 дюйма для рульової та ведучої марок Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava;
   5.2.2) бонус у розмірі 400 грн за придбання кожної Шини розміру 22,5 дюйми для рульової та ведучої осей марки Goodyear;
   5.2.3) бонус у розмірі 300 грн за придбання кожної Шини розміру 22,5 дюйми для рульової та ведучої осей марки Dunlop;
   5.2.4) бонус у розмірі 350 грн за придбання кожної Шини розміру 22,5 дюйми для причіпної осі марки Goodyear;
   5.2.5) бонус у розмірі 250 грн за придбання кожної Шини розміру 22,5 дюйми для причіпної осі марки Dunlop;
   5.2.6) бонус у розмірі 200 грн за придбання кожної Шини розміру 22,5 дюйми для рульової, ведучої та причіпної осей марок Fulda та Sava;
  3. Остаточне значення бонусу буде розраховуватися на основі загального обсягу Шин, придбаних протягом Терміну дії Кампанії і належним чином зареєстрованих Учасником, що відповідає всім умовам, зазначеним в ст. 4 цих Правил і умов.
  4. Бонус буде виплачуватися безпосередньо Організатором протягом 30 днів з моменту закінчення Кампанії банківським переказом на банківський рахунок, вказаний Учасником в реєстраційній формі під час Процесу реєстрації.
  5. Отримання бонусу вважається доходом від підприємницької діяльності Учасника. Усі податки в зв'язку з отриманням бонусу сплачуються Учасником самостійно відповідно до чинного законодавства України. Учасник несе відповідальність за своєчасність та повноту сплати податкових зобов'язань до Державного бюджету України.
  6. Адміністратор та Організатор не несуть відповідальності за наслідки невиконання Учасниками своїх податкових зобов'язань. Адміністратор та Організатор не несуть відповідальності за збитки в результаті змін в законодавстві або його інтерпретації, або за будь-які додаткові витрати Учасника, пов’язані з його податковими або іншими зобов’язаннями.


6. Оголошення результатів Кампанії

  1. Остаточне повідомлення про результати Кампанії буде відправлено Організатором всім Учасникам, що виконали вимоги, зазначені в ст. 4 цих Правил і умов, на адресу електронної пошти, надану кожним з них під час Процесу реєстрації.
  2. Організатор оголосить результати Кампанії протягом 7 (сім) робочих днів з моменту закінчення Кампанії.


7. Процедура розгляду скарг

  1. Учасник може подати скаргу щодо проведення Кампанії Організатору в письмовому вигляді рекомендованим листом або кур'єрською службою протягом 14 днів з дня отримання інформації про будь-які порушення, пов'язані із проведенням Кампанії. З метою дотримання встановленого в цьому пункті строку на подання скарг Учасником, вирішальну роль буде відігравати дата відправки скарги, вказана на накладній кур’єрської служби чи штампі поштового відділення. Скарги, надіслані після закінчення встановленого у цьому пункті терміну, розглядатися не будуть.
  2. Скарги щодо проведення Кампанії направляються за наступною адресою Організатора: Україна, 04071, м.Київ, вул. Ярославська, буд. 58, , поверх 2.
  3. Рішення про задоволення або відхилення скарги приймається Організатором протягом 21 робочого дня з моменту отримання такої скарги. Організатор зобов'язується проінформувати Учасника в письмовій формі про своє рішення.
  4. Будь-яка інша комунікація між Учасниками та Адміністратором і/або Організатором здійснюється шляхом листування по електронній пошті за наступними адресами електронної пошти - для Адміністратора: goodyear@tpma.com.ua і для Організатора: igor_scheblyckin@goodyear.com чи timur_veysov@goodyear.com


8. Збір та обробка персональних даних Учасників

  1. Організатор є володільцем персональних даних всіх Учасників, зібраних в рамках Кампанії.
  2. Учасники мають право на доступ до своїх персональних даних, внесення змін до персональних даних та їх видалення шляхом направлення відповідної письмової вимоги Організатору. Всі дані, надані Учасниками, будуть оброблятися виключно з метою реалізації Кампанії.
  3. Надання персональних даних для реалізації Кампанії є добровільним, однак необхідним для того, щоб взяти участь у Кампанії. Обробка персональних даних включає в себе збір персональних даних, необхідних у Процесі реєстрації на Сайті, та передбачає здійснення наступних дій: збирання, збереження, обробка, фільтрування, уточнення і видалення. Організатор забезпечує захист персональних даних, наданих кожним Учасником, від незаконної обробки та незаконного доступу відповідно до чинного законодавства України.


9. Прикінцеві положення

  1. Правила і умови є обов'язковими для всіх сторін, що беруть участь у Кампанії. Правила і умови обумовлюють принципи Кампанії, критерії відповідності Правилам і умовам Кампанії, права і обов'язки Організатора, Адміністратора і Учасників.
  2. Усі питання, не врегульовані цими Правилами і умовами, регулюються чинним законодавством України.
  3. Будь-які спори, що виникають у зв'язку з виконанням зобов'язань в рамках цієї Кампанії, вирішуються відповідним судом України.

 

 

Додаток 1 – Перелік Шин, які беруть участь в Кампанії
Додаток 2 – Реєстраційна форма для участі у Кампанії

 

 

registr

Copyright 2018. Всі права захищено